Nasz asortyment

Asortyment

W dzisiejszych czasach coraz częściej zapominamy o tym, że jedzenie ma nie tylko smakować, ale przede wszystkim odżywiać. Naszym celem jest połączenie tych dwóch aspektów. Oferowane przez nas produkty są nie tylko smaczne, ale co ważniejsze, zdrowe i pełnowartościowe, o wysokiej zawartości składników odżywczych.

W skład asortymentu Eat Well wchodzą kanapki, wrapy i sałatki, jak również przekąski w postaci mieszanek świeżych lub suszonych owoców oraz orzechów. Oferujemy także wysokiej jakości soki, a także wodę mineralną.

W trosce o Twoje zdrowie, wszystkie produkty komponujemy, w sposób niezwykle precyzyjny. Zwracamy uwagę nie tylko na smak wybieranych przez nas składników, ale przede wszystkim, na ich jakość i pochodzenie. Staramy się, aby były jak najbardziej naturalne, wybierając te z lokalnych upraw, bez dodatkowych ulepszaczy, zbędnych barwników i konserwantów.

Z myślą o zbilansowanej diecie, tworzymy nasze kanapki, wybierając pełnoziarnisty chleb na zakwasie, bez dodatku drożdży. Bazę sałatek stanowią wysokowartościowe kasze oraz makarony z pełnego ziarna, wszystko uzupełnione o chude mięsa i wędliny o niskim stopniu przetworzenia, najlepsze sery o wysokiej zawartości wapnia oraz świeże warzywa, pestki i orzechy. Gotowe sosy zastąpiliśmy oliwą z oliwek, z dodatkiem octu balsamicznego, soku z cytryny lub naturalnego jogurtu.

Nie martw się o rutynę. W celu urozmaicenia posiłków nasze menu podlega regularnej modyfikacji, a asortyment wymieniamy każdego dnia. Wszystko po to, abyś mógł w pełni cieszyć się smakiem i świeżością, oferowanych przez nas produktów.

asortyment 5asortyment 9asortyment 10